KONKURS Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs LAURKA DLA BABCI I DZIADKA został rozstrzygnięty!
Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe i lajki, a było ich naprawdę sporo.
Szczęśliwi zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej w wiadomościach prywatnych.
Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, śledźcie Nas na facebooku.
——————————————————————————————————————————————————————–

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka, Galeria Odrzańskie Ogrody przygotowała dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe do sklepu SMYK, zlokalizowanego w Galerii Odrzańskie Ogrody.

Zasady konkurs są bardzo proste: w komentarzu pod postem konkursowym, zamieszczonym na profilu Galerii w serwisie facebook.com (https://www.facebook.com/GaleriaOdrzanskieOgrody) należy zamieścić pracę konkursową, w postaci ‘Laurki dla Babci i Dziadka’, przygotowaną przez swoją pociechę. Komentarze/zgłoszenia konkursowe z największą ilością ‘polubień’ będą nagrodzone kartami podarunkowymi do sklepu SMYK, które zrealizować będzie można w sklepie znajdującym się na terenie Galerii Odrzańskie Ogrody.

Jury konkursu przyzna łącznie 7 nagród: 3 x I stopnia (karty o wartości 200 zł) oraz 4 x II stopnia (karty o wartości 100 zł). Konkurs trwa od 19 stycznia (godzina 11:00) do 22 stycznia (godzina 18:00). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 27 stycznia o godzinie 14:00.

REGULAMIN LAURKA DLA BABCI I DZIADKA

Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA