Sopelek

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota
Niedziela
10:00 - 21:00
10:00 - 20:00

Kontakt

Tel: 535 663 506
internet: http://www.sopelek.com.pl/

Lokalizacja

Przez blisko 30 lat marka Sopelek powiększyła się o 16 lokali firmowych oraz franczyzowych w Opolu oraz w całej Polsce. Poza naszym rodzinnym miastem, lody Sopelek funkcjonują jako marka Prawdziwe Lody. Cieszą się one coraz większą popularnością i od 2013 roku są dostarczane do segmentu HoReCa na terenie całej Polski oraz do odbiorców zagranicznych na Litwie i w Niemczech. Dzięki partnerom dystrybucyjnym Prawdziwe Lody docierają do szerokiego grona hoteli, restauracji, kawiarni i lodziarni w wielu zakątkach kraju. Ponadto firma zajmuje się doradztwem przy otwieraniu nowych lodziarnio-kawiarni, oferuje udzielenie franczyzy czy koncept sprzedaży plenerowej ze specjalnego pawilonu.

Główną siłą firmy jest dbałość o najwyższą jakość surowców, sprowadzanych z zaufanych źródeł, a tym samym produkowanych lodów. Receptury sprawdzone wieloletnim doświadczeniem oraz ciągłe doskonalenie się jest gwarancją wysokiego poziomu wyrobów. Dzięki temu firma Karpiński Prawdziwe Lody od 2016 roku została przyjęta do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie działającej w ramach europejskiej sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Lody w Sopelku słyną z pełnej gamy niepowtarzalnych smaków, a oparte na nich desery cieszą oko i podniebienie. W sieci kawiarni Prawdziwe Lody oraz Sopelek, dbałość o najwyższy poziom usług i miłą rodzinną atmosferę jest stawiany na pierwszym miejscu. Doceniają to Goście, którzy odwiedzają lodziarnie niezmiennie od prawie 30 lat.

WYSZUKAJ PO KATEGORII

Artykuły dla dzieci
Artykuły spożywcze i supermarket
Bielizna
Biżuteria
Elektronika, multimedia, książki, prasa
Inne
Kawiarnie i restauracje
Moda
Obuwie i torebki
Rozrywka
Sport i hobby
Telefony i akcesoria
Usługi
Wyposażenie domu
Zdrowie i uroda
Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA