LOTERIA URODZINOWA

Urodzinowa Loteria właśnie się zaczęła

W dniach 9-29 września odwiedź galerię Odrzańskie Ogrody i spróbuj szczęścia w grze o nagrodę główną: ŠKODA FABIA!

Codziennie do wygrania nagrody natychmiastowe – bony podarunkowe galerii Odrzańskie Ogrody!

Zasady Loterii Urodzinowej:

1.Od 9 do 29 września zrób zakupy w dowolnym sklepie w galerii Odrzańskie Ogrody za min. 50 zł ( na jednym dowodzie zakupu)*.

  1. Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii) i odbierz od Hostessy kupon loteryjny (kupony wydawane są do 29 września do godz. 16.30).
  2. Zdrap warstwę ścieralną na kuponie loteryjnym i sprawdź, czy wygrałeś jeden z 200 bonów podarunkowych na zakupy o wartości 50 zł.
  3. Następnie zagraj o nagrodę główną: samochód Škoda Fabia! Wypełnij kupon loteryjny i wrzuć go do urny do 29 września do godz. 16.45.
  4. Losowanie nagrody głównej Loterii: 29 września , godz. 17.00.

Obecność obowiązkowa. Na losowanie zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem oraz dowody zakupu zgłoszone w Loterii.

* Sprzedażą promocyjną w Loterii Urodzinowej objęte są wszystkie towary i usługi dostępne w punktach sprzedaży na terenie galerii Odrzańskie Ogrody, z wyłączeniem: produktów i usług kantoru oraz banku; napojów alkoholowych; produktów tytoniowych; e-papierosów; zakupów dokonanych w aptece; doładowań telefonów; preparatów do początkowego żywienia niemowląt, transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie; transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich; spłat raty kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi, zakupów dokonanych w systemie ratalnym (w przypadku, gdy Uczestnik dokonał zakupu w systemie ratalnym, wówczas otrzymuje Kupon/Kupony wyłącznie za kwotę raty, którą zapłacił w terminie od 9 do 29 września do godz. 16.00); kart podarunkowych; wpłat i wypłat bankomatowych.

W Loterii nie mogą brać udziału osoby, które nie ukończyły 18-stu lat oraz pracownicy: Organizatora, tj. Grzegrzółka&Ko Sp. z o.o., firm: P.A. Nova Management Sp. z o.o. oraz P.A. NOVA SA, hostessy obsługujące Punkty Obsługi Loterii. Ponadto, w Loterii nie mogą brać udziału: właściciele oraz pracownicy punktów sprzedaży znajdujących się na terenie galerii Odrzańskie Ogrody, pracownicy ochrony, serwisu sprzątającego i technicznego galerii.  W Loterii nie mogą brać również udziału członkowie najbliższej rodziny wszystkich wymienionych wyżej osób. Członkami najbliższej rodziny w rozumieniu Regulaminu Loterii są: małżonkowie, dzieci, rodzice, rodzeństwo, przysposobieni oraz przysposabiający. Pracownikiem w rozumieniu Regulaminu Loterii jest zarówno osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę, jak i osoba współpracująca na podstawie umowy cywilnoprawnej (np. na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia).

REGULAMIN

Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA