DZIEŃ DZIECKA W KINIE HELIOS KĘDZIERZYN-KOŹLE!

DZIEŃ DZIECKA  W KINIE HELIOS KĘDZIERZYN KOŹLE

Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci! Na seanse z konkursami zapraszamy 1, 3 i 4 czerwca.

Czeka na  Was mnóstwo dobrej zabawy, a w tych dniach kino Helios będzie należało do dzieci!

 

Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów familijnych oraz przygodowych:

  • SUPER MARIO BROS. Film od 7 lat,„Super Mario Bros. Film” to produkcja oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych, która po dziś dzień pozostaje jedną z najpopularniejszych w historii. Przekonajcie się, czy Super Mario Bross uratują grzybowe królestwo i księżniczkę Peach przed złym żółwiem Bowserem.
  • SPIDER-MAN: Poprzez Multiwersum od 7 latZ Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.
  • MAŁA SYRENKA od lat 7Mała Syrenka* to aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

    *W filmie „Mała Syrenka” znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Dzień Dziecka w kinach Helios: 1, 3 i 4 czerwca : Kędzierzyn-Koźle Helios : Sieć kin Helios

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA