4-23 WRZEŚNIA: ZAKUPY I W DROGĘ! LOTERIA URODZINOWA GALERII ODRZAŃSKIE OGRODY!

Wrzesień w Galerii Odrzańskie Ogrody jest wyjątkowy – już po raz 11 zapraszamy do wspólnego celebrowania naszych urodzin. Ale zanim zaśpiewamy sto lat i zjemy pyszne urodzinowe babeczki, czas na loterię z ogromem nagród!

W tym roku, przygotowaliśmy dla naszych klientów loterię, gdzie codziennie rozdajemy za zakupy karty podarunkowe o nominałach 50, 100, 200 oraz 400 złotych oraz nagrody główne – samochód KIA Picanto (nagroda I stopnia) oraz karty podarunkowe: o wartości 2.000 zł (nagroda II stopnia) lub 1.000 zł (nagroda III stopnia)!

Co należy zrobić, by odjechać z galerii nowiutkim samochodem lub z kartą podarunkową na kolejne zakupy?

 1. W dniach od 4 do 23 września 2023 r. do godz. 17:00 zrób zakupy w Galerii Odrzańskie Ogrody za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu). Zachowaj dowód zakupu!
 2. Wejdź na stronę odrzanskie-ogrody.pl, kliknij w widget loteryjny i załóż konto Uczestnika w Aplikacji loteryjnej. Wybierz sposób logowania, wypełnij wszystkie wymagane pola (imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy) i zaznacz wymagane zgody (dane podajesz tylko raz). Jeśli wybierzesz logowanie za pomocą numeru telefonu albo adresu e-mail, otrzymasz hasło do Konta, jeśli będziesz logować się za pomocą konta Facebook lub Google, zostaniesz automatycznie zalogowany do Konta.
 3. Po zalogowaniu się do Konta możesz dokonywać Zgłoszeń loteryjnych poprzez załączenie zdjęcia dowodu zakupu i naciśnięcie przycisku „Graj”. Zgłoszenia możesz dokonać od poniedziałku do soboty od dnia 4.09.2023 r. do dnia 23.09.2023 do godz. 17:15.
 4. Za zgłoszenie dowodu zakupu promocyjnego o wartości stanowiącej wielokrotność kwoty 50 zł Uczestnikowi przyznawane są odpowiednio:
  • Zakup promocyjny o wartości 50,00 zł – 99,99 zł – 1 szansa na Nagrody;
  • Zakup promocyjny o wartości 100,00 zł – 149,99 zł – 3 szanse na Nagrody;
  • Zakup promocyjny o wartości 150,00 zł – 199,00 zł – 5 szans na Nagrody;
  • Zakup promocyjny o wartości 200,00 zł i więcej – 7 szans na Nagrody
 5. Jednorazowo (na jednym zdjęciu) można dodać zdjęcie wyłącznie jednego dowodu Zakupu promocyjnego.
 6. Uczestnik może dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń.

ODBIÓR NAGRÓD DZIENNYCH

W przypadku wygrania Nagrody dziennej w Loterii (tj. karty podarunkowej o wartości 50, 100, 200 lub 400 zł) otrzymasz wiadomość e-mail/SMS zawierającą kod (identyfikator i PIN) do odbioru nagrody w giftomacie (automacie do zakupu kart podarunkowych, mieszczącym się przy wejściu głównym do galerii, przy salonie DIVERSE). Informacja o wygranej wraz z kodem odbioru nagrody zapisuje się również na Twoim koncie w Aplikacji. Przy odbiorze nagrody w giftomacie należy podać kod nagrody i odebrać kartę podarunkową doładowaną wygraną kwotą. Jeden kod odbioru wygranej może być wykorzystany wyłącznie 1 raz.

Pamiętaj, że bez względu na wynik losowania nagród dziennych, możesz zdobyć nagrody główne tj. samochód KIA Picanto oraz 2000 zł i 1000 zł w postaci przedpłaconych kart podarunkowych Galerii Odrzańskie Ogrody!

Losowanie nagród głównych Loterii odbędzie się 23 września o godz. 18:00. Obecność na losowaniu finałowym jest obowiązkowa, zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem oraz wszystkie dowody zakupów zgłoszone w Loterii.

Na dzień finału przewidujemy pyszne babeczki oraz liczne atrakcje więc już dziś zapisz sobie tę datę w kalendarzu.

Masz problem z rejestracją? Zapoznaj się z INSTRUKCJĄ KROK PO KROKU:
INSTRUKCJA KROK PO KROKU
___

Loteria przeznaczona dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat.

Aby wziąć udział w Loterii należy dokonać zakupu towarów/usług objętych Loterią za kwotę min. 50 zł na jednym dowodzie zakupu.

Sprzedaż promocyjna trwa od 4.09.2023 r. do 23.09.2023 r. godz. 17:00.

Produkty wyłączone z loterii: Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie towary i usługi dostępne w punktach sprzedaży na terenie Galerii z wyłączeniem zakupów produktów i usług kantoru oraz banku, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, e-papierosów, zakupów dokonanych w aptece, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, doładowań telefonów, transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłat raty kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi (m.in. banki), zakupów dokonanych w systemie ratalnym (z zastrzeżeniem zapisów w § 9 pkt 5 regulaminu Loterii), kart podarunkowych, wpłat i wypłat bankomatowych. Regulamin dostępny na www.loteria-urodzinowa.pl oraz w Punkcie Obsługi Loterii.

W Loterii nie mogą brać udziału oraz otrzymać nagród osoby, które nie ukończyły 18-stu lat oraz pracownicy: Organizatora tj. Grzegrzółka&Ko Sp. z o.o. z siedzibą ul. Janka Wiśniewskiego 13, 81-335 Gdynia, firm: P.A. Nova Management Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach oraz P.A. NOVA S.A. z siedzibą w Gliwicach, hostessy obsługujące Punkty Obsługi Loterii. Ponadto, w Loterii nie mogą brać udziału oraz otrzymać nagród: właściciele oraz pracownicy punktów sprzedaży znajdujących się na terenie Galerii Odrzańskie Ogrody, pracownicy ochrony, serwisu sprzątającego i technicznego tej Galerii. W Loterii również nie mogą brać udziału oraz otrzymać nagród członkowie najbliższej rodziny wszystkich wymienionych wyżej. Członkami najbliższej rodziny w rozumieniu Regulaminu są: małżonkowie, dzieci, rodzice, rodzeństwo, przysposobieni oraz przysposabiający. Pracownikiem w rozumieniu Regulaminu jest zarówno osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę jak i osoba współpracująca na podstawie umowy cywilnoprawnej (np. na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia).

REGULAMIN

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu tel.: 22 698 58 88

Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA