31 MARCA: OTWARCIE HalfPrice w GALERII ODRZAŃSKIE OGRODY!

Już 31 marca br. (piątek) w galerii Odrzańskie Ogrody zawita z niecierpliwością wyczekiwany salon oferujący wielkie marki w niskiej cenie – HalfPrice!

W ofercie nowo otwartego salonu, klienci galerii Odrzańskie Ogrody znajdą najpopularniejsze marki z całego świata, znanych i cenionych projektantów. W HalfPrice każdego dnia pojawiać się będą nowości, których ceny będą cyklicznie obniżane, do momentu, aż znajdą swojego właściciela. Klienci HalfPrice zaopatrzyć się będą mogli w szeroką gamę modnych produktów oraz ulubione marki w kategoriach takich jak: ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, obuwie, akcesoria i skórzana galanteria, biżuteria, dodatki do włosów, ubrania, sprzęt i akcesoria dla miłośników sportu, dodatki do domu, dzięki którym wystrój wnętrza nabierze wyjątkowego charakteru, kosmetyki i perfumy. HalfPrice to także szeroki wybór zabawek dla najmłodszych oraz wyjątkowe prezenty dla najbliższych. A wszystko to w kwotach tańszych nawet o 80% w stosunku do sugerowanej ceny detalicznej.

Nowy salon znajdować się będzie na poziomie 0 i otwarty będzie dla Was w godzinach funkcjonowania galerii tj. w dni robocze w godz. 10:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA