3 CZERWCA: MOTO DZIEŃ DZIECKA W ODRZAŃSKICH OGRODACH!

Ubaw się zdrowo! Przyjdź i baw się odjazdowo!

3 czerwca (sobota) w godzinach 12:00-18:00 szykujemy w Odrzańskich Ogrodach Moto Dzień Dziecka! Będzie zdrowo, kolorowo i wesoło!

Jesteście ciekawi atrakcji? Sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy!

  • Klinika doktora misia! – Warsztaty pierwszej pomocy medycznej i zdrowego stylu życia. Dzieci nauczą się zasad ratowania życia i zdrowia w sytuacjach nagłych. Kadra, złożona z doświadczonych specjalistów, zapewni bezpieczne i interaktywne zajęcia, na których najmłodsi będą mogli z bliska przyjrzeć się różnorodnemu sprzętowi medycznemu i poznać jego zastosowanie. Pociechy będą w stanie lepiej zrozumieć i poznać pracę lekarzy oraz pielęgniarek, a także zrozumieją, co należy robić, gdy ktoś potrzebuje pomocy.

 

  • Driftowanie na zakręcie i trening jazdy na trójkołowcach! – Pociechy spróbują swoich umiejętności na specjalnie przygotowanym torze z zakrętami o różnym stopniu trudności. Zadaniem młodego kierowcy będzie opanowanie pojazdu (drift trike rowerowego lub elektrycznego) oraz wprowadzenie rowerowej maszyny na bezpieczne tory.

 

  • Kreatywne warsztaty projektowania odblaskowych koszulek – Widoczność na drodze jest bardzo ważna, dlatego… stwórz z nami odblaskową koszulkę motocyklową i zabłyśnij na drodze! Podczas tworzenia wyjątkowej, personalizowanej koszulki, dzieci będą miały szansę zrozumieć, jak ważne jest dbanie o swoje bezpieczeństwo na drodze, dzięki instruktorom, którzy poprowadzą rozmowy na temat zasad bezpieczeństwa na drodze i poświęcą czas na omówienie kwestii dotyczących odblaskowości.

 

  • Kącik plastycznych obrazków ze zdrowiem w tytule – Warsztaty malarskie dla dzieci promujące zdrowy styl życia. Celem zajęć jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i promowanie zdrowego stylu życia poprzez sztukę. Podczas zajęć dzieci będą malować obrazy krajobrazów i scenerii, które symbolizują zdrowy tryb życia. Podczas zajęć pociechy będą miały okazję nauczyć się technik malowania na płótnie oraz sposobów tworzenia perspektywy i światłocienia, co pozwoli im na stworzenie realistycznego krajobrazu. Każdy z uczestników zabierze swój własny obraz do domu, by dumnie zdobił ścianę pokoju.

 

  • Projektowanie owocowo-warzywnych zawieszek do samochodu – To połączenie kreatywności, motoryzacji i zdrowia! Dzieci używając materiałów takich jak filc, skarpetki, wypełniacze itd., stworzą swoją zdrową maskotkę w kształcie ulubionego owocu lub warzywa. Z pewnością maskotka będzie towarzyszyć pociechom podczas podróży samochodem, służąc jako przytulanka lub po dodaniu sznureczka, jako zawieszka do samochodu, przypominając o zdrowych nawykach żywieniowych i bezpieczeństwie na drodze.

 

  • Upominki dla dzieciaków – Podczas wydarzenia na najmłodszych czekają różne niespodzianki. Dzieci wrócą do domu nie tylko ze swoimi pracami (obrazy, koszulki czy maskotki), ale mamy dla nich także ulubione klocki lego o różnym poziomie trudności, puzzle czy vouchery do Crazy Bubble!*

 

  • Dmuchańce Skakańce i malowanie buziek! – Dzieci będą mogły zaznać szaleństwa na darmowych dmuchańcach przed galerią oraz dzięki artystycznym malunkom zamienić się w ulubione zwierzę czy owoc lub warzywo!

Dodatkowo tego dnia przed galerią odbędzie się kolejna edycja akcji MOTOSERCE, na którą serdecznie zapraszamy! W krwiobusie odbędzie się zbiórka życiodajnego płynu oraz przygotowane zostały dla Was atrakcje tj. występy artystyczne, pokazy motocykli czy koncerty.

Zapraszamy wszystkich małych i tych większych, którzy nadal czują się dziećmi 3 czerwca do galerii Odrzańskie Ogrody!

 

*Liczba upominków ograniczona

Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA