23 WRZEŚNIA: FINAŁ LOTERII SAMOCHODOWEJ ORAZ 11 URODZINY GALERII!

Świętujemy 11 urodziny Galerii Odrzańskie Ogrody!

Już w najbliższą sobotę, 23 września zapraszamy Was na finał Loterii Urodzinowej! Podczas losowania o godz. 18:00 dowiemy się, do kogo powędrują nagrody główne – nowiutki samochód KIA Picanto i karty podarunkowe o wartości 2 000 zł oraz 1 000 zł! 🎁 Jeśli jesteś już Uczestnikiem akcji, to koniecznie przyjdź, zabierając ze sobą dowód osobisty oraz zarejestrowane paragony. Jeśli jeszcze nie, to nic straconego – wciąż masz czas na zakupy do soboty (do godz. 17:00) i udziału w naszej zabawie. Po szczegóły zapraszamy tutaj: ZAKUPY I W DROGĘ! SZCZEGÓŁY LOTERII

 

Ale zanim uroczyste losowanie i wręczanie nagród głównych od 14:00 do 18:00 szykujemy dla Was także mnóstwo wspaniałych atrakcji!


🔸 Kreatywny konkurs plastyczny dla dzieci z nagrodami w postaci kart podarunkowych do SMYKa.
🔸 Zabawy ze szkołą językową Wings, podczas których odbędą się liczne animacje, które nie tylko uczą, ale także bawią do łez.
🔸 Ekofantastyczne przedstawienie kukiełkowe – koniecznie przyjdź i zobacz bajkę o Zielonym Kapturku w zupełnie nowej, wyjątkowej odsłonie.
🔸 Koncertowe bity i hity urodzinowe. Covery znanych i lubianych hitów zagra dla Was Grajmofon.
🔸 Break-dance show i tańce połamańce – nauczycie się podstawowych kroków, by stworzyć nowoczesny układ.
🔸 Oraz 1000 urodzinowych, pysznych babeczek do posmakowania!

 

Dodatkowo podczas eventu, pod sceną wydawane będą upominki w postaci biletów do kina Helios czy gadżety przygotowane przez m.in. Briju, C&A, Big Star czy Crazy Bubble. Ponadto nasi najemcy, przygotowali dla Was urodzinowe rabaty i promocje! Śmiało – korzystajcie, bo to jedyna taka okazja! KLIKNIJ I ZŁAP SZCZEGÓŁY PROMOCJI!


O godz. 18:00 nastąpi losowanie nagród głównych! Obecność obowiązkowa!

Bądźcie razem z nami i wspólnie zaśpiewajmy STO LAT! 🎉 🧁 Do zobaczenia już w sobotę!

 

Zapoznajcie się z harmonogramem urodzin i wpadajcie!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Odrzańskie Ogrody | Wdrożenie: MBT MEDIA